Mr és Mrs
Egy házaspár, két színész, öt rendező, öt jelenet és öt divattervező egy fergeteges angol komédiában!
Egy házaspár, két színész, öt rendező, öt jelenet és öt divattervező egy fergeteges angol komédiában!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. július 26. csütörtök, 20:00
Peter Quilter: Mr és Mrs
Pár-bajok öt színben
Társkeresés újsághirdetéssel. Vajon mi történik az első randin?
Hogyan reagál egy meleg sztár asszisztense különleges ajándékára?
Vajon mit mond egy testvér a húgának, ha már harmadszor kíséri oltárhoz? Hogyan élheti mindennapjait egy idősödő színészházaspár?
Hogy sikerül egy válás előtt lévő pár utolsó „kényszernyaralása”?
Az Életfa Program támogatásával Peter Quilter kortárs angol szerző komédiája igazi jutalomjáték két kiváló színésznek. A Mr és Mrs megszületése óta hatalmas sikerrel fut világszerte, Magyarországon Verebes Linda és Pindroch Csaba bravúros alakításában találkozhat vele a közönség. A fordulatos, hol felhőtlenül szórakoztató, hol szívbemarkoló, de mindig mélyen emberi és őszinte történet öt jelenete a férfi és nő kapcsolatának örök dilemmáit járja körül. Szeret? Hogy bizonyítsam be, hogy én szeretem? Hol rontottuk el? Vajon ő az igazi? Megöregedtünk? Utálom, amikor tömi magába a csokis puffancsot!
És egyáltalán: hogyan lehetséges, hogy két embert menthetetlenül összesodor a sors? Máshogy élnek, mást akarnak, mások a szokásaik és bogaraik – és valamiért mégsem tudnak elszakadni egymástól. Senki se csodálkozzon, ha otthon, az előadás után, mintha másképp nézne tükörbe.
A Mr és Mrs különleges előadás, nem csak azért, mert házastársak alakítják a szerepeket, hanem mert – Magyarországon eddig egyedülálló módon – minden jelenetet más-más rendező állított színpadra.
Jelmeztervezők: ARTISTA, Katti Zoób, MANIER - Németh Anikó, Náray Tamás, Herczeg Zoltán
Fotó: Mohos Angéla
A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 41 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három napon látványos lovagi tornák, pompás királyi menet és esti fáklyás felvonulás, vásár és koncertek várja az idelátogatókat, és természetesen a méltán híres királyi palota, gyönyörű reneszánsz kertje és a Salamon-torony is újra pezsgő középkori élettel telik meg. Szeretettel várjuk Önöket 2026-ban is Palotajátékokra, hogy együtt idézhessük fel azt az utánozhatatlan középkori hangulatot, melynek egyik hiteles helyszíne Visegrád!
A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.
Magyar Nemzeti Táncegyüttes: A hűtlen feleség Bűnügyi táncdráma 70 perc
Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kalandjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!