Program


Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A PÁL UTCAI FIÚK
5

Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián: A PÁL UTCAI FIÚK

Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 8. szombat, 19:00

Molnár Ferenc azonos című regénye nyomán
– zenés játék –

Nemecsek, Boka, Áts Feri és a többiek örök példák, örök kortársaink.
A klasszikus alapmű ezúttal nem gyerekek, hanem ifjú emberek konfliktusaként szólal meg. A drámai helyzetek így még keményebbek, melyeket tovább fokoznak a mai hangzású zenék és dalszövegek. Az előadásban döntő szerepet játszik a tárgyi világ akusztikus megszólaltatása, a színészek zenei-ritmikai kreativitása, a fiatalság ereje, humora, az eredeti mű katartikus üzenete.  

A  Pannon Várszínház előadásában

SZEREPOSZTÁS

RÁCZ TANÁR ÚR
JANÓ, A GRUND ŐRE Zayzon Csaba

A Pál utcaiak:
BOKA Szelle Dávid
NEMECSEK Szente Árpád Csaba / Havasi Tamás
GERÉB Németh Ádám
CSÓNAKOS Hédl-Szabó Dániel / Guba Ákos
KOLNAY Molnár Ervin / Kovács Gábor
BARABÁS Ruff Roland
WEISZ Budai Márton Zoltán / Kovács Gábor
RICHTER Farkas-Csányi Attila / Kovács Gábor / Boda Péter
CSELE Budai Márton Zoltán / Göndör Dávid / Szente Árpád Csaba
LESZIK Kiss Máté / Boda Péter / Guba Ákos

A Vörösingesek:
ÁTS FERI Kátai Norbert
AZ IDŐSEBB PÁSZTOR Keresztesi László
A FIATALABB PÁSZTOR Lenchés Márton / Hédl-Szabó Dániel
SZEBENICS Kovács Gábor / Burián András
Vörösingesek:Schvéder Levente,Pásztor Richárd, Patkó Ádám , Szabó Lajos , Guba Ákos, Nagy Bulcsú, Pintér Zoltán Dániel

Alkotók
Játéktér: Vándorfi László
Jelmeztervező: Justin Júlia
Produkciós vezető: Szelle Dávid
Koreográfus: Krámer György

Rendező: Vándorfi László

Ajánlatunk


Budavári Palotakoncert 2025 – Szép vagy, gyönyörű vagy Magyarország Idén 11. alkalommal, augusztus 1-én és 2-án ismét megrendezésre kerül a Budavári Palotakoncert! A Budai Vár Oroszlános udvarának festői környezetében felcsendülnek a hazai és az egyetemes operettirodalom legnépszerűbb dallamai, legendás zeneszerzőink romantikus duettjei, varázslatos együttesei és vérpezsdítő táncai!

Az előadás a Miskolci Nemzeti Színház és a Városmajori Szabadtéri Színpad közös produkciója. Chioggiában a férfiak többsége a halászatból él. Hónapokat töltenek el a tengeren, míg otthon a nők aggódva várják őket. Ki a férjét, ki a szerelmét, ki a vőlegényét, esetleg a testvérét, s olyan is van, aki meg csak úgy általában várja… a férfiakat.

A GRUND - vígszínházi fiúzenekar 2017. május elsején alakult, a Vígszínház 121. születésnapján adta első koncertjét. A zenekar tagjai mindannyian a Dés-Geszti-Grecsó: A Pál utcai fiúk című nagy sikerű zenés játék vígszínházi ősbemutatójának szereplői: Wunderlich József, Ember Márk, Zoltán Áron, Medveczky Balázs és a zenekarvezető: Fesztbaum Béla.

Ajánló


Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.

A Visegrádi Nemzetközi Palotajátékok 40 éve állít emléket az 1335-ös visegrádi királytalálkozónak, a középkori Európa egyik legfontosabb eseményének. E három…

40 éves a Mendelssohn Kamarazenekar Gálakoncert Műsoron többek között Saint-Saëns, Liszt, Mendelssohn művei

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!