Program


Zimmermann / Liszt / Mahler - Concerto Budapest 24/25 F3

Zimmermann / Liszt / Mahler - Concerto Budapest 24/25 F3

ZIMMERMANN / LISZT / MAHLER
Várjon / Vörös / Berchtold / Keller
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 29. szombat, 19:30

ZIMMERMANN / LISZT / MAHLER // Várjon / Vörös / Berchtold / Keller

Zimmermann: Photoptosis
Liszt: 2. (A-dúr) zongoraverseny, S 125
Mahler: Dal a Földről

Várjon Dénes zongora
Vörös Szilvia mezzoszoprán
Bernhard Berchtold tenor
Concerto Budapest

Vezényel:
Keller András

Ajánlatunk


A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

Az előadás középpontjában két fiú története áll, egyikük szegénységben él, míg a másik a trón várományosa. Amikor sorsuk egy véletlen folytán összefonódik és helyet cserélnek, mindkettejük élete gyökeresen megváltozik.

Komédia a köbön! Egy falrengető vígjáték, amely színpadon és filmen egyaránt nagy sikereket aratott!

Ajánló


Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.

Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!