Program


„VIENNA CALLING“/ Bécs hívogat

„VIENNA CALLING“/ Bécs hívogat

Kirill Kobantschenko a Bécsi Filharmónikusok első hegedűse egyesülve zenész barátaival, Florian Eggner csellsitával, Aurore Nozomi Cany brácsással, Bartosz Sikorski nagybőgőssel, Christoph Eggner zongoristával és Christian Bakanic harmónikással, virtuóz módon a bécsi klasszikusoknak új hangzást biztosít.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. június 25. vasárnap, 17:00

Plattform K+K & Christian Bakanic
Vienna Calling

A 2009-ben alakult Palttform K+K Vienna  megalakulása, továbbá első koncertje óta a Wiener Musikvereinben, felkeltette  az ismertlen, ritkán játszott darabok iránti érdeklődést. Kirill Kobantschenko a Bécsi Filharmónikusok első hegedűse egyesülve zenész barátaival, Florian Eggner csellsitával, Aurore Nozomi Cany brácsással, Bartosz Sikorski  nagybőgőssel,  Christoph Eggner zongoristával  és Christian Bakanic harmónikással,  virtuóz módon a bécsi klasszikusoknak új hangzást biztosít.

„Mindig is a saját zenémet akartam csinálni„ beteljesítette a karizmatikus hegedűs Kirill Kobatschenko az álmát. Zenélni privilégium kiváltképp azokat a műveket, melyeket az ember maga akar felfedezni, kiválasztani, tanulámányozni tüzetesen, majd a közönségnek eljátszani. Úgy zenélni, ahogy a közönség még sosem hallotta a művet.  Vagy mégis?  

A művészek a Bécsi Filharmónikusok tagjai:
Kirill Kobantschenko - Hegedű
Florian Eggner - Cselló
Aurora Nozomi Cany - Brácsa
Christoph Eggner - Zongora
Christian Bakanic - Akkordium

„VIENNA CALLING“/ Bécs hívogat
Koncertprogram

1) Wolfgang Amadeus Mozart: Klavierquartett Es-dur// Zongoranégyes Es-dur
2) Christian Bakanic: Oscars Dream (Solo) // Oscar álma
3) Christian Bakanic: Ideocello // Idocello
4) Franz Schubert: Trio für Violine, Viola und Cello D471 //Trió hegedűre,
brácsára és csellóra D471
5) Christian Bakanic: Valse Rouge // Vörös keringő
6) Franz Schubert: Nebensonnen // Nebensonnen
7) Wolfgang Amadeus Mozart: Alla Turca // Török módra
8) Christian Bakanic: Milonga Lenta // Lassú ritmus
9) Astor Piazzolla: Tango for Solo Violin // Tangó hegedűre
10) Fritz Kreisler: Schön Rosmarin // Szép rozmaring
11) Dave Brubeck: Blue Rondo alla Turk // Kék rondó török módra
12) Christian Bakanic: Dui dui und Pentango

Ajánlatunk


Bereményi Géza: Kelet-nyugati pálaudvar „Lábjegyzet egy jövőbeli történelemkönyvből” Előadják: Orosz Ákos, Tóth András, Zoltán Áron

Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”

Ajánló


Marius Petipa – Mirzoyan Albert / Ludwig Minkus A BAJADÉR Klasszikus balett három felvonásban

Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús.…

Giuseppe Verdi DON CARLOS Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!