Vackor nyomában
SZEMENYEI JÁNOS - BÁNKI GERGELY - KORMOS ISTVÁN: Vackor nyomában
A Proton Színház előadása.
A családi musicalt 6 éven felülieknek ajánljuk.
Az előadás hossza 90 perc.
SZEMENYEI JÁNOS - BÁNKI GERGELY - KORMOS ISTVÁN: Vackor nyomában
A Proton Színház előadása.
A családi musicalt 6 éven felülieknek ajánljuk.
Az előadás hossza 90 perc.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, March 22 2020 4:00PM
Ismered Vackort, a piszén pisze kölyökmackót? Ha igen, alighanem kedveled is. Mintha ezt a lompos, loncsos és bozontos medvebocsot mindenki szeretné. Holott nem mindig csak kedves emberekkel találkozott. Furcsállták, megtréfálták, gúnyolták, játékmaciját elirigyelték. Felnőttkorára már - már el is feledték. Ismerd meg Vackor igaz történetét. Ahogyan mi látjuk.
Móricz itt most nem bírál, nem mond erkölcsi ítéletet, nem erőlteti a nagy életproblémákat. Csak visszaemlékszik egy olyan világra, amely Atlantiszként süllyedt el az idők tengerében s úgy maradt az emlékezetben, mint a boldog jólét, a könnyelmű vidámság kora.
A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal jár, ha az ember megpróbálja elengedni a kontrollt.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pyotr Ilyich Tchaikovsky SWAN LAKE Classical ballet in three acts
Wolfgang Amadeus Mozart LE NOZZE DI FIGARO Comic opera in two acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles
60' színház 16+ catwalk koncert English friendly
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.