SÁRBÓL, NAPSUGÁRBÓL
HUSZTI PÉTER
vallomása színházról, pályatársakról, önmagáról
(vetítéssel, bejátszásokkal)
Műsoridő: 60 perc
HUSZTI PÉTER
vallomása színházról, pályatársakról, önmagáról
(vetítéssel, bejátszásokkal)
Műsoridő: 60 perc
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 15. November 2012 10:30
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
Robert Schumann 3. (Esz-dúr, „Rajnai”) szimfónia, Op. 97 Szünet Richard Wagner A walkür – 3. felvonás 3. kép A koncert az Iván mesél sorozat része.
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.