Orvos-Tóth Noémi előadása Mátészalkán
Szabad akarat
Szabad akarat
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Monday, October 14 2024 6:00PM
Mire felnövünk, sorsunk forgatókönyvéből már jelentős fejezetek megváltoztathatatlannak tűnnek. Sejtjeinkben hordozzuk felmenőink traumáinak nyomait; szüleink, nagyszüleink ránk örökítették a megdönthetetlennek tűnő életigazságokat; zsigereinkbe égtek a bizalom, a bizalmatlanság, a szeretet és a szeretetlenség tapasztalatai. Már számos saját krízist vagy mélyen ható egyéni traumát is megéltünk, és kialakultak a válaszaink, ismétlődő megoldó-kulcsaink is ezekre a helyzetekre. Vajon a felmenőinktől kapott lelki sebek, kötődési zavarok, érzelmi és viselkedési mintázatok életünk végéig meghatározzák a sorsunk alakulását? Meddig tart a transzgenerációs örökség hatása, és hol kezdődik a szabad akarat? Orvos-Tóth Noémi előadásában sorra veszi mindazon tényezőket, amik a párkapcsolataink alakulására hatnak, meghatározzák a pénzhez, illetve a sikerhez fűződő viszonyunkat, valamint befolyásolják a testi-lelki egészségünket.
10+ Bemutató: 2025. október 11. Bábtechnika: maszk, óriásbáb, pálcás báb
A fent és a lent ellentétére épülő televíziós komédia-sorozat után itt a színpadi változat, melyben az immár kultikus karakterek tovább űzik szenvedélyeiket, ki a pénz, ki a szoknyák irányában.
As in previous years, the 2025/2026 Ferencsik season ticket is aimed primarily at lovers of the Viennese classics. Once again it, offers a wealth of enriching experiences. From Joseph Haydn, we will hear the Symphony No. 87 in A major, the Notturno No. 5 in C major, the “Clock” symphony and the Violin Concerto No. 4 in G major.
Nosferatu returns to walk among us: the renaissance of vampire stories on screen and stage is no coincidence, as they…
drama „For Mozart, evolution was worthwhile.” - Peter Shaffer
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.