Program


Művészkijáró -4.

Művészkijáró -4.

beszélgetős műsor

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. január 24. szombat, 15:00

Művészkijáró

Kíváncsi vagy, mi történik a színfalak mögött, mi készül épp a Vörösmarty Színház műhelyében? Érdekel, hogy miért választja valaki a színészi pályát? Hogy mitől izgulhat még egy több száz előadást maga mögött tudó színész is, és mi az, amitől biztosan nevetőgörcsöt kap? Új beszélgetőest-sorozatunkban mindez kiderül!

Minden közelgő nagyszínházi premier előtt színházunk igazgatója, Dolhai Attila várja nézőinket és színészeinket a színház kávézójába, hogy egy kötetlen, jókedvű beszélgetésben mutassa be őket – nem szerepben, nem jelmezben, hanem civilként, érző művész emberként is. Bepillanthatsz a kulisszák mögé, hogy megtudhasd, kik ők, miután a függöny legördül!

A következő beszélgetés résztvevői Örkény István Tóték  és Csehov Sirály  bemutatóink szereplői:
Kozáry Ferenc, Kelemen István, Závodszky Noémi,  Keller János, Molnár G. Nóra, Andrássy Máté

A programmal az is célunk, hogy párbeszéd alakuljon ki a különböző művészgenerációk között – anekdoták, szakmai titkok, tapasztalatok megosztásán keresztül hozzuk őket közel egymáshoz. Az esteken különleges interjúkat kapsz majd: baráti beszélgetéseket, amelyekben a humor, az őszinteség és a személyes történetek kapják a főszerepet. Itt nincs előre betanult szöveg: minden válasz a pillanat szülötte.

És ami a legjobb: te is kérdezhetsz! Kérdésed lehet komoly, lehet vicces, lehet teljesen váratlan – a színészek ott helyben reagálnak rá. Kiderülhet, mi volt életük legkínosabb bakija a színpadon, melyik kollégájukkal szeretnek a legjobban játszani, vagy, hogy mi az a dal, amit magukban dúdolnak öltözés közben. Ráadásul a színészek nem csak történeteiket és válaszaikat hozzák magukkal: meglepetés-produkciókkal is készülnek! Így nemcsak hallhatod őket, hanem egy-egy dalban, versben vagy rövid jelenetben új arcukat is felfedezheted.

Gyere, tölts velünk egy estét, ahol garantált a nevetés, a meghatódás és az, hogy közelebb kerülsz azokhoz, akik esténként a színház varázslatát hozzák el neked. Ha szereted a kulisszatitkokat, az emberi történeteket és a közvetlen hangulatú programokat, ez a sorozat neked szól!

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Tartson velünk egy igazi házibuliba!

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad – alul semmi!”

Ajánló


Rostand Cyrano-jából Martin Crimp brit drámaíró írt szabad adaptációt, amelynek ősbemutatóját James McAvoy-jal a főszerepben a londoni Playhouse Theatre-ben tartották…

2026. február 10-én egyetlen alkalommal látható a Csillagok találkozása, a Fővárosi Nagycirkusz és a Budapesti Operettszínház különleges gálaestje.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!