
Móricz kulisszabeszélgetés - Kuthy Patrícia és Illyés Ákos színművészekkel
Hogyan emlékezik vissza a középiskolai nyelvtanórákra Kuthy Patrícia és Illyés Ákos, a Móricz Zsigmond Színház színművészei?
Hogyan emlékezik vissza a középiskolai nyelvtanórákra Kuthy Patrícia és Illyés Ákos, a Móricz Zsigmond Színház színművészei?
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, April 09 2025 5:30PM
Használnak-e nyelvjárási szavakat? Előfordult-e már, hogy a beszédpartnerük számukra érthetetlen, idegen szakkifejezést használt? Rákérdeztek-e a szó jelentésére? Megtörtént-e az, hogy valaki kijavította a beszédüket, mondván, hogy az nem helyes? Ők javítják-e mások vélt nyelvhelyességi hibáit? Szükség van-e új szavakra? Többek között ezek is kiderülnek abból a beszélgetésből, amely a magyar nyelv hete országos rendezvénysorozatához kapcsolódik.
Beszélgetőpartner: Dr. habil. Minya Károly PhD
A Pesti Vigadó Nonprofit Kft. 2015-ben szervezte meg az első Nyitott ház rendezvényt az épület megnyitásának 150. évfordulója alkalmából. Az azóta hagyománnyá vált rendezvény igazi összművészeti programmá nőtte ki magát, ahol mindenki megtalálja a számára megfelelő kulturális programot.
A 60-minute tour starts every day at 13:30, 15:00 and 16:30 in English. To request a tour in other languages (Italian, Spanish, German, French and Hungarian), please get in touch with the OperaTour team. Please note that the auditorium is closed for visits during rehearsals. Guided tours are not available during performances.
Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.