Program


Moby Dick

Moby Dick

“Az, ki szörnyekkel harcol, jobb, ha vigyáz, nehogy ezáltal maga is szörnnyé váljon. Ha sokáig pillantasz az örvénybe, az örvény beléd pillant.” – F. Nietzsche

Current events






Audiovizuális ballada őrült képzettársításokkal, és különös tengeri lényekkel: pókhasú tengeri medvék, albínó bibliai  szörnyetegek, és minimum egy sirály várható a K színpadán, hogy színházilag valami kiszámíthatót is szolgáltassunk.

Játsszák
Ujvári Bors, Nagypál Gábor, Homonnai Katalin, Lovas Dániel,
Nyakó Júlia, Pallagi Melitta, Spilák Lajos, Szabó Sipos Ágoston

Alkotók
Szövegkönyv: H. Melville regénye alapján, és a társulat improvizációit felhasználva írta: Kovács D. Dániel
Látvány: Horváth Jenny, Szakács Ferenc,
valamint a Magyar Képzőművészeti Egyetem Látványtervező szakának hallgatói:
Bartal Csenge, Boda Egon, Décsi Anna, Derényi Janka, Kaliszky Kinga, Lányi Lilla, Lonkai Lilla, Majai Dorottya Gréta,
Marko Amanda, Pápai Petra, Snowhorn Luca, Terhes Boldizsár, TóthKamilla, Varga Lilla, Villányi-Nagy Panna, Wéber Zóra
Technikus: Berta Ninett
Rendező: Kovács D. Dániel

Suggestions


Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.

Giacomo Puccini LA BOHÈME Opera in four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.