Kísértetek
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Torsdag, 20. December 2018 19:00
Helene Alving egyedül él egy sötét házban egy szigeten a tenger közepén. Azt tervezi, hogy férje halálnak tizedik évfordulójára árvaházat építtet. De lehet-e bármi építeni egy olyan világban, ahol minden csupa felfoghatatlan titok, csupa parazita hazugság, csupa elfojtott vágy? A Nóra és a Hedda Gabler után Ibsen harmadik nagy női drámája a Kísértetek, mely az 1881-es bemutató idején példátlan botrányok sorozatát kavarta.
Szerző | Henrik Ibsen
Fordító | Kúnos László
Rendező | Alföldi Róbert
Díszlettervező | Kálmán Eszter
Jelmeztervező | Szakács Györgyi
Dramaturg | Alföldi Róbert
Szcenikus | Barkovics Zoltán
Súgó | Kántor Nóra
Rendezőasszisztens | Hajós Eszter
A fent és a lent ellentétére épülő televíziós komédia-sorozat után itt a színpadi változat, melyben az immár kultikus karakterek tovább űzik szenvedélyeiket, ki a pénz, ki a szoknyák irányában.
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal
Műsor: Händel: g-moll concerto grosso, HWV 324 Borogyin: Közép-Ázsia pusztáin Liszt: Prométheusz Vivaldi: Négy évszak – Nyár, 3. Presto
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.