Program


improsok[k]! – az L1 Egyesület improvizációs est sorozata

improsok[k]! – az L1 Egyesület improvizációs est sorozata

Feltámasztjuk azt a rendezvényt, ahol a mindenkori L1 Egyesület tagjai közül az adott alkalommal egy-egy tag/művész koncepciója alapján, a művészeink egy este keretében jelennek meg a színpadon. A koncepció mindig más, hiszen az est rendezője is más.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, May 09 2024 7:30PM

Koncepció/kurátor:Ladjánszki Márta(L1-tag)

Az est fellépői:Györke Tímea(L1-tag),Alejandra Rosas(ZéróPlusz TáncMűvek-tag),Varga Dóra(ZéróPlusz TáncMűvek-tag),Varga Zsolt(L1-tag),Veres Flóra(L1-tag) és további együttműködők

Támogató:L1 Egyesület, RS9 Színház, ZéróPlusz TáncMűvek

 

Feltámasztjuk azt a rendezvényt, ahol a mindenkori L1 Egyesület tagjai közül az adott alkalommal egy-egy tag/művész koncepciója alapján, a művészeink egy este keretében jelennek meg a színpadon. A koncepció mindig más, hiszen az est rendezője is más.

Köszönet az L1 Egyesület alapító tagjainak, akik a 2000-es évek elején már foglalkoztak ezzel a témával, kiemelten Michaela Pein-Hargitay és Hargitay Ákos (cie 2in1) ötletgezdáknak.

 

A mostani alkalommalLadjánszki Márta '30/50' jubileumi rendezvényeinek egyik első állomásajelenik meg, ahol a 30 éves munkásságából és az előadásai kosztümtárából válogat ruhadarabokat, amiket a fellépő művészeknek inspirációként ajánl fel, továbbgondolásra. Ha látták anno az adott előadást, de ha nem is látták, érdekes utazásra ad lehetőséget, ahol újra életre kelnek az anyagok, formák, kosztümök.

 

Az improsok[k]! sorozat további tervezett előadásai:

2024.07.06. 19.00 Népsziget – koncepció/kurátor: Györke Tímea/Halász Anna Rebeka

 

2024.08.17. 10.00 – 20.00 Csévharaszt, Cooking Performance Day – koncepció/kurátor: Kovács Istvánwww.L1.hu

Our offer


A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.

Székely Csaba legfrissebb történelmi szatírája sok humorral beszél a különböző identitások sokszor értelmetlen, érthetetlen harcáról. Arról, hogy hogyan címkézzük fel a másikat, hogyan összegződik az emberek közti személyes ellenszenv és a fentről irányított gyűlöletkeltés. Hogy milyen az, amikor a hatalom dönt arról, hogy ki lehet egy társadalom teljes értékű tagja, és kit kell kivetni magunk közül. És arról, hogy hogyan kérdőjeleződik meg az alapvetés, hogy az ember az ember. Még ha a saját szomszédainkról is van szó.

TWO HUNDRED ACTORS. THE STORY OF BETHLEHEM. at 3 and 6 p.m.

Suggestions


A Budapest Bár zenekarral ünnepeltük a tizedik és tizenötödik születésnapunkat és nem lesz ez máshogy a huszadikon sem. Egy páratlan…

Dumas-Szomor-Pozsgai: Monte Cristo grófja musical 2 részben A Békéscsabai Jókai Színház előadásában.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.