Generációk Harmóniája
Kerüljünk közelebb egymáshoz!
Vendégek: Steigervald Krisztián – generációkutató
Lauter Adrienn – pszichológus, mediátor
Kerüljünk közelebb egymáshoz!
Vendégek: Steigervald Krisztián – generációkutató
Lauter Adrienn – pszichológus, mediátor
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. október 16. szerda, 19:00
Vajon mi zajlik a mai fiatalok fejében? Tényleg „rosszabbak”, mint a szüleik voltak anno, az ő korukban, vagy csak mások? Milyenek? Figyelem, megértés, elfogadás – ennyi kellene és sokkal jobban kijönnénk egymással a munkahelyeken és otthon a családban is. A látszat ellenére több dolog van, ami összeköti a különböző generációk tagjait, sokszor mégis azt hangsúlyozzuk, ami elválaszt. Szükségünk van egymásra, érzi ezt mindenki, de vajon kinek kéne megtennie az első lépést?
Interaktív beszélgetős estünk szakértő vendégei:
Steigervald Krisztián generációkutató, a Generációk harca – Hogyan értsük meg egymást? és a Generációk harca a figyelemért – Hogyan tanuljunk egymástól, egymásért? c. nagy sikerű könyvek szerzője, akit podcast előadásainak köszönhetően is ismernek és kedvelnek nagyon sokan.
Lauter Adrienn pszichológus, mediátor, aki korábban szervezet- és vezetőfejlesztőként aktívan részt vett generációs különbségekből fakadó munkahelyi nehézségek kezelésében. Adrienn ezen kívül, kliensei révén, az Y generáció tagjainak problémáit, szüleikkel kapcsolatos konfliktusait is jól ismeri.
Igaz, hogy az alfák a legmagányosabb generáció? Biztos, hogy a túl sok gépezés miatt depressziós egyre több fiatal? Tiltsuk, vagy tanuljuk meg mi is a modern kütyük használatát? Hogyan lehetünk elég jó szülők a 21. században? Akkor, amikor még a gyerekek magázták a szüleiket, a tisztelet alanyi jogon, feltétel nélkül járt az idősebbeknek. Ma mi a helyzet? Hogy szeressük jól a fiatalokat a vágyott családi harmónia elérése érdekében, és mi az, amit nekik kell megtenniük ezért?
Várunk mindenkit szeretettel erre a hihetetlenül izgalmasnak ígérkező beszélgetésre a Balatonfüred Kongresszusi Központba! Az előadás végén a közönség tagjainak is lehetősége lesz kérdezni.
műsorvezető: Németh Szilvia
Minden normális, modern férfinak három menyasszony az ideális, csak légiutas-kísérők legyenek, és menetrend szerint elkerüljék egymást.
Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Kátya… Mit is írhatnánk Róla, amit még nem írtak meg? Mit is mesélhetnénk el Kátyáról, amit még nem hallhattunk másoktól? Talán semmit és ugyanakkor a mindent! Mert Ő az volt, aki mindannyian lenni szeretnénk. Egy elképesztő tehetség, kérkedés nélkül. Egy igazi bohóc, aki véresen komolyan tudott csak játszani. Egy szertelen, bájos, e világban sokszor elveszett lány, aki másoknak mégis utat mutatott. És Ő volt a fény, akinek hatalmában állt elűzni a mindennapok nyomorúságát. Őt idézzük meg és köszöntjük születésnapja alkalmából, ragyogó művészek segítségével, egy páratlan emlékest keretében.
Dumaszínház est
Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!