Egri csillagok 2022
A Gárdonyi Géza könyvéből készült zenés előadás egyaránt szórakozást nyújt a kicsiknek és nagyoknak, miközben a magyar történelem egyik legfontosabb küzdelmét is bemutatja.
A Gárdonyi Géza könyvéből készült zenés előadás egyaránt szórakozást nyújt a kicsiknek és nagyoknak, miközben a magyar történelem egyik legfontosabb küzdelmét is bemutatja.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. augusztus 6. szombat, 20:00
Egri csillagok 2022
musical
Szereposztás
Bornemissza Gergely............................................................. Dósa Mátyás / Török Tamás
Dobó István............................................................................ Nagy Lóránt
Az idős Dobó István............................................................... Kelemen Csaba
Cecey Éva.............................................................................. Széles Flóra
Jumurdzsák............................................................................ Tunyogi Péter
Török Bálint............................................................................ Egyházi Géza
Gábor pap.............................................................................. Halmi Zoltán
Sárközi cigány........................................................................ Rácz János
Hegedűs hadnagy.................................................................. Hüse Csaba
Cecey Péter............................................................................ Szőke Zoltán
Ceceyné................................................................................. Zám Andrea
Izabella királyné..................................................................... Rácz Rita
Szolimán Szultán................................................................... Kósa Zsolt
A gyermek Bornemissza Gergő majd Jancsika..................... Jobbágy Dominik
A gyermek Vica...................................................................... Silló Sára
Lantos.................................................................................... Ónodi Gábor / Zádori Szilárd
Asszisztens: Moravetz Péter, Takács Kíra
Korrepetitor: Marík Erzsébet
Vívások: Várhelyi Dénes
Díszlet: Bényei Miklós
Jelmez: Molnár Gabriella
Koreográfus: Halmi Zoltán
Segédrendező: Oláh-Fenyvesi Judit
Rendező: Moravetz Levente
Bram Stoker gótikus horror története szolgáltatja az alapot, s a tánc nyelvén, meghökkentő látvánnyal, sajátos szűrőn keresztül idézi meg az élni vágyó halott, Nosferatu ikonikus alakját.
Ráskó Eszter: RTL Special - a tévéfelvétel - csak 18 éven felülieknek.
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!
A Magyar Nemzeti Táncegyüttes 2024-ben, az Évad Együtteseként létrehozott produkciója a farsang féktelen, jókedvű mulatozásába enged bepillantást.
Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!