Program


Dr. Csernus Imre előadása Budapesten, pótszék

Dr. Csernus Imre előadása Budapesten, pótszék

Dr. Csernus Imre: Párkapcsolati játszmák

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. november 22. hétfő, 19:00

Férfi és nő között gyakran alakulnak ki különböző játszmák, amit általában az egyik fél kezdeményez, de a másik fél is elfogadja.

Hogyan is alakítsunk ki párkapcsolatokat? A mai világban élő serdülők és fiatal felnőttek ( felnőttnek látszók ) döntő többségben önbizalomhiánnyal küszködnek. De ez nemcsak most van így, hanem mindez régóta tartó folyamat. Ezzel a felállással kezdenek bele egy kapcsolatba. Az önbizalomhiány általában megfelelő külsőségekkel van leplezve, amit a másik nem is lát meg, mivel nem tudja, hogy mit is kellene figyelnie.

A párkapcsolatok kialakításánál vannak megfelelő törvényszerűségek. Az egyik így hangzik: " zsák a foltját mindig megtalálja".

Csernus Imre nevét szinte mindenki ismeri, hiszen ő volt az egyetlen pszichológus, aki média személyiséggé vált. Folyamatosan jelennek meg sikerlistás könyvei, azonban az olvasók számára sok kérdés marad nyitottan. Ezekre a kérdésekre próbál választ adni Csernus Imre az előadásain országszerte.

 

 

Ajánlatunk


A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Éld át a legnagyobb rockslágerek varázsát egy különleges estén, ahol a legendás dallamok vonósnégyes előadásában, több száz gyertya fényénél csendülnek fel.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!