Dobray Sarolta: Üvegfal
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tuesday, November 26 2024 7:00PM
Dobray Sarolta: Üvegfal
- zenés felolvasószínház
Előadja: Gryllus Dorka és Simon Kornél
Az Üvegfal Léna és Péter örvényszerű házasságát meséli el,
a feleség és a férj szemszögéből egyaránt.
Lassan, lépésenként bomlik ki és válik világossá, hogy valójában egy érzelmileg bántalmazó kapcsolattal állunk szemben.
Miért csinálja Péter? Miért hagyja Léna? Mi ez a gyakran eszméletvesztésig pörgő tánc?
Szeretet, szerelem hajtja? Vagy ezeknek épp valamiféle ellenkezője.
Miért választjuk azt, akit választunk, sokszor szinte teljesen vakon?!
Zene: Simon Kornél
Rendezô: Soós Attila
Látvány: Ignjatovitc Kriszta
Bemutató: 2022. május 3., Gólem Központ
Videó, interjúk: https://www.facebook.com/golemszinhaz/videos/532159311620834/
Ruha: Nanushka
Médiapartner: Nők Lapja
Fotó: Bokor Attila, 2022
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Rostand Cyrano-jából Martin Crimp brit drámaíró írt szabad adaptációt, amelynek ősbemutatóját James McAvoy-jal a főszerepben a londoni Playhouse Theatre-ben tartották 2019-ben. A többszörös díjnyertes előadást Jamie Lloyd rendezte. Ezt a feldolgozást a magyar közönség először a Budaörsi Latinovits Színház előadásában láthatja.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.