Program


AZ ŐRÜLT NŐK KETRECE

AZ ŐRÜLT NŐK KETRECE

Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. június 29. szombat, 21:00

Jerry Herman – Harvey Fierstein, Jean Poiret színdarabja alapján:
AZ ŐRÜLT NŐK KETRECE -
musical
– a Kultúrbrigád vendégjátéka
2024. június 28. (péntek), 29. (szombat)
esőnap: június 30. (vasárnap)

Jerry Herman és Harvey Fierstein musicalje Jean Poiret filmen és színházban is világsikert aratott
színdarabjából készült, és mind 1983-as bemutatója, mind 2004-es és 2010-es felújítása több Tony- díjat – és számtalan egyéb elismerést – kapott.
A magyar változatot Alföldi Róbert állította színpadra a Kultúrbrigád produkciójában, amely immár túl van a négyszázadik kőszínházi előadásán. Mindenki kapaszkodjon, mert újra nyílik a Ketrec - Hevér Gábor és Stohl András parádés kettősének főszereplésével, kiváló közreműködőkkel, ezúttal a Szegedi Szabadtéri Játékok újszegedi színpadán!
Explicit színházi tartalom – az előadás megtekintését 15 éven felülieknek ajánljuk.
Az előadás hossza: 195 perc
A színdarab Magyarországon a THEATRUM MUNDI Színházi és Irodalmi Ügynökség közvetítésével kerül színre.

Ajánlatunk


Aronsen művének középpontjában egy kusza szerelmi történet és a megállíthatatlan olvadás áll – kérdés, hogy kit melyik fenyeget jobban. A váratlan fordulatok, a tragikomikus helyzetek, a kitörő érzelmek és a végtelen tréfák lavinaként temetik maguk alá a szereplőket..

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Jönnek a sznob fésűkagylójukkal, egyenek inkább császárhúst!

Ajánló


Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

A Budafoki Dohnányi Zenekar hagyományos újévi ráadás koncertje a Müpában, meglepetésműsorral!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!