Program


Ágytörténetek

Ágytörténetek

Hat szoba. Hat ágy. Hat pár. Alkalmi és állandó partnerek. Öregek és fiatalok. Nő nővel, nő férfival, férfi férfival stb. Sok szó esik Istenről.
IV. éves színészhallgatók előadása.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, May 18 2012 3:00PM

Oleg és Vlagyimir Presznyakov: Ágytörténetek    
IV. éves színészhallgatók előadása.

Hat szoba. Hat ágy. Hat pár. Alkalmi és állandó partnerek. Öregek és fiatalok. Nő nővel, nő férfival, férfi férfival stb. Sok szó esik Istenről.

„Ja mellesleg tudod, hogy elaltatták a Dollyt, a Dolly bárányt… milyen kínos… pedig én annyira bíztam a klónozásban, ez meg micsoda egy melléfogás… Ki ad most nekünk reményt? Ki, Maksz? A tudomány teljesen hiteltelenítette már magát… sőt, sokkal jobban, mint bármi más, ami még reményt adhatna… Hiszel te istenben, Maksz?"

A Presznyakov fivérek alig több mint tíz éve írták meg első darabjukat a jekatyerinburgi egyetemi színjátszó körben. Olyan színházat szerettek volna látni és csinálni, ami nekik, fiataloknak szól. Mára ők lettek a Csehov után legtöbbet játszott orosz szerzők. A moszkvai Művész Színház külön Presznyakov-fesztivált rendezett, hogy bemutassa a szerzőpáros Európa-szerte játszott műveit. Oleg és Vlagyimir a világot járva, mindig más városban letelepedve írja műveit. Az Ágytörténetek 2003-ban, Londonban született.
Jelenleg Budapesten élnek.

Szereposztás:

Szivárványszínű szoba
Neudold Júlia
Kovács Gergely

Ezüst szoba
Tasnádi Bence
Ficza István

Ibolyaszínű szoba
Huzella Júlia
Simon Zoltán

Szürke szoba
Tóth Eszter
Borbély Alexandra

Rózsaszín szoba
Ficza István
Simon Zoltán

Sötétzöld szoba
Pálos Hanna
Rétfalvi Tamás

Fordította: Tompa Andrea
Konzulens: Markó Róbert
Díszlet-jelmez: Opra Szabó Zsófia
A rendező munkatársa: Várady Zsuzsa
Asszisztens: Zsirai Viktória
Rendező: Dömötör András
Osztályvezető tanár: Máté Gábor, Dömötör András

Our offer


Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

Az idén 70. születésnapját ünneplő Varga Miklós egy különleges, életművet átölelő koncerttel várja rajongóit és minden zeneszerető érdeklődőt.

L'étranger French drama, 122 min, 2026 in French, with Hungarian subtitles

Suggestions


Giacomo Puccini Best of Puccini Nessun dorma gala concert and Schicchi 2.0

Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin French documentary, 95 min, 2026 in French, with Hungarian subtitles

A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.