Program


Toda
4

Toda

0–3 éveseknek // kb. 30 perc, melyet rövid játék követ.
Az első magyar csecsemő-színházi előadás. Orosz Klaudia építőkockákra emlékeztető, puha elemekből összeálló, átváltozó alakjai, magyar gyerekdalok- színház a legkisebbeknek, siker Európa-szerte és a nagyvilágban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. január 19. vasárnap, 11:00

TODA - a csoda gyereknyelven!
Glitterbird - művészet a legkisebbeknek

Az első magyar csecsemő-színházi előadás. Orosz Klaudia építőkockákra emlékeztető, puha elemekből összeálló, átváltozó alakjai, magyar gyerekdalokkal – színház a legkisebbeknek, siker Európa-szerte és a nagyvilágban.

Játsszák az alkotók:
Tisza Bea
Török Ágnes
Bodnár Zoltán
Szívós Károly

Zenész: Novák János
Jelmez, díszlet: Orosz Klaudia

Bemutató: 2005. október 28.

Ajánlatunk


Frank Wildhorn és Jack Murphy világhírű musicalje Rudolf koronaherceg tragikus sorsú történetét dolgozza fel. Rudolf, I. Ferenc József császár és király egyetlen fiaként a legfinomabb európai neveltetésben részesült és bárki azt hihette, hogy a herceg már születése pillanatában boldogságra lett ítélve. Mégis, a harmincéves trónörököst és szeretőjét a mayerlingi vadászkastélyban holtan találták. A jelek önkezűségre utalnak.

Rozsda lovag kalandjai tovább folytatódnak a Budapesti Operettszínházban. Bozsik Yvette látványos rendezésében a Rozsda Lovag és kísértet című mesemusicalünk várja a legkisebbeket és szüleiket. Egy otthontalan szellem kísért Rozsda lovag várában, a Páncélvárban, majd Koksszal, a házisárkánnyal kísértetshow-t rendez. Összesereglik számos vasvitéz és bádoglovag, jelen van Szélvész várkisasszony, Ólomláb király, az elfuserált udvari írnokával, Pacapocokkal és természetesen megjelenik maga Rozsda lovag is. Végül egy fényes lovagi tornának lehetünk tanúi, amely óriási meglepetést tartogat Rozsda lovag számára. Az előadás 3 éves kortól ajánlott

Tomboló szenvedély, lüktető cigánymuzsika és egy szabályokat felrúgó szerelmi történet – minden idők leglátványosabb operettshow-ja várja a nézőket 2026. március 26-án az MVM Dome-ban. A Dankó Pista című új operett Dankó Pista élete és dalai alapján írta Orbán János Dénes és Pejtsik Péter.

Ajánló


A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!