Program


Teljesen idegenek
6

Teljesen idegenek

A többszörösen díjazott olasz filmből készült előadás olyan kényes kérdéseket feszeget, hogy mit jelent őszintének lenni egy barátságban, szerelemben, hogy meg lehet-e ismerni a másik embert, vagy erre az együtt leélt élet is kevés.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. május 25. szombat, 19:00

Paolo Genovese: TELJESEN IDEGENEK
Rendező: Tárnoki Márk

„Mindnyájunknak három élete van: egy nyilvános, egy privát és egy titkos.”

Gondolj a legjobb barátodra! Vagy a szerelmedre, házastársadra. Valakire, aki igazán közel áll hozzád. Ismer ő téged igazából? Tudja, mi tenne boldoggá? Miről álmodozol, fantáziálsz? Gondolj bele, mennyi bajt okozna, ha az, aki esténként melletted fekszik, belelátna a fejedbe, amikor csak akar!
Vagy a telefonodba. Látná, kinek üzensz, mit, és milyen stílusban. Merre jársz, mit vásárolsz, mire keresel rá.

Mindenkinek vannak titkai. Akár csak kósza gondolatok, amiket nem szívesen osztana meg senkivel. Azt mondod, te őszinte vagy? Meg tudsz nyílni a barátaid előtt? Bármiről tudsz beszélgetni a pároddal?

Rendben.
Ki mernéd cserélni vele a telefonod egy napra?

Egyetlen éjszaka eseményeit követjük végig, egy baráti társaság vacsoráját. Gyerekkori barátok, házastársak; jól ismerik, szeretik egymást. Bíznak egymásban. Játszani kezdenek. Vajon mi volna, ha belelátnának egymás telefonjába? Feszült, abszurd, szórakoztató jelenetek követik egymást, és miközben biztonságos távolságból nevetünk a szereplőkön, nem tudunk szabadulni a késztetéstől, hogy a saját életünkre gondoljunk.

Szereplők
Éva.......................... Széles Zita
Ricsi........................ Illyés Ákos
Anna........................ Kosik Anita / Jenei Judit
Lele......................... Gulácsi Tamás
Bianka..................... Kovács Vecei Fanni
Ede.......................... Horváth Viktor
Pepe........................ Rák Zoltán
Szofia...................... Tary Patrícia

Ajánlatunk


Alessandro Barrico irodalmi remekműve bosszúval kezdődik és megtorlással ér véget. Egy polgárháború magával sodor három férfit a labirintusában: egy apát, két gyermeket és egy vérszomjas Minotauruszt. A parázsló béke éveiben egy gyönyörű nő áll meg egy lottóárus előtt, és halál és az elszámolás közötti utat választja. „Véget ér valaha a megtorlás időszaka, vagy egy ördögi kör ez, amelyben örök fogságra vagyunk ítélve?” – ez a regény nagy kérdése.

Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha muszáj másnak mutatnod magad, mint aki vagy? Hit, remény, szeretet, munka, család, haza, tegnap, ma, holnap, én, te – és ketten együtt.

Amilyen lebilincselő olvasmány Agatha Christie regénye, éppolyan élvezetes a friss színpadi változat, amelyet a Kecskeméti Nemzeti Színház mutat be először magyarul.

Ajánló


1965. június 13-án nyerte meg Kovács Kati a KI MIT TUD? -ot. Ezt a jubileumot ünneplendő 60 évvel később ugyanazon…

Műsor: Meglepetés Válogatás romantikus szvitekből és balettzenékből

Az angol kormánypárt egyik képviselője az ellenzék egyik bombázójával csalja a feleségét, és valószínűleg nem is lenne ebből probléma, ha…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!