Program


Táncház - Téka együttes

Táncház - Téka együttes

A Téka játszik autentikus talpalávalót a család aprajának és nagyjának az idei Erzsébet Napokon belül is. A kicsiknek ezúttal téli kézműves foglalkozást is tartunk. Aki még nem tudja a lépéseket, figurákat, itt megtanulhatja Széll Márta néptáncművész, koreográfus, művésztanár, táncházunk vezetőjének segítségével.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. február 26. szombat, 10:30

Ajánlatunk


2026. januárjában ünnepli 80. születésnapját Bereményi Géza Kossuth- és Balázs Béla-díjas író, dalszöveg- és forgatókönyvíró, filmrendező, az ikonikus Cseh Tamás-dalszövegek, az Eldorádó és a Hídember című filmek, számos forgatókönyv, dráma, elbeszélés és regény írója.

2026. február 10-én egyetlen alkalommal látható a Csillagok találkozása, a Fővárosi Nagycirkusz és a Budapesti Operettszínház különleges gálaestje.

„Az ember csak hangszer, amelyen a világegyetem játszik. A szimfóniának olyannak kell lennie, mint a világ. Mindent magába kell foglalnia!” – mondta Mahler, s e természetközeliség 3. szimfóniájában figyelhető meg leginkább.

Ajánló


Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!