Sírpiknik
Ivan Menchell pergő, mély emberismeretről árulkodó vérbő komédiája sok-sok kacagás mellett megható, megrendítő pillanatokat kínál mindenkinek, aki valaha szeretett és szerették.
több
Ivan Menchell pergő, mély emberismeretről árulkodó vérbő komédiája sok-sok kacagás mellett megható, megrendítő pillanatokat kínál mindenkinek, aki valaha szeretett és szerették.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2026. január 8. csütörtök, 19:00
Ivan Menchell: Sírpiknik
Magyar változat: Parti Nagy Lajos
Az előadás szövegkönyvét készítette: Guelmino Sándor és Orbán Eszter
Miközben tartunk a magánytól, ki merünk-e lépni az ismeretlenbe, hogy új társra leljünk?
Megbocsátunk-e magunknak, ha a veszteség után újra tudjuk, újra merjük kezdeni?
Három nő évtizedes barátsága, és mindannyiuk boldogsága a tét, amikor váratlanul – vagy épp nagyon is várva... – közéjük toppan egy férfi.
Szereplők
Ida............................ Fehér Anna Jászai Mari-díjas, Érdemes Művész
Doris........................ Szabó Gabi
Lucille...................... Pikali Gerda Jászai Mari-díjas
Sam......................... Gazdag Tibor
Mildred..................... Horváth Csenge
Alkotók
Díszlettervező: Ondraschek Péter
Jelmeztervező: Kárpáti Enikő
Dramaturg: Orbán Eszter
Súgó: Érsek Ádám
Ügyelő: Pethő Dávid
Rendezőasszisztens: Czipó Gabriella
RENDEZŐ: Guelmino Sándor Jászai Mari-díjas
Bemutató: Nagyszínpad, 2024. március 09.
A színdarab Magyarországon a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közvetítésével kerül színre.
Parti Nagy Lajos fordítói jogait a Kék Művészügynökség és Produkciós Iroda közvetíti.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele van szerelemmel, humorral, szerelemmel, komédiába illő tévedésekkel, szerelemmel, utazással, szerelemmel, egy cseppnyi ármánnyal, szerelemmel, atyai aggodalmakkal, szerelemmel, féltékenységgel, szerelemmel, rengeteg dallal, tánccal, ja, és szerelemmel is!
Az idén 70. születésnapját ünneplő Varga Miklós egy különleges, életművet átölelő koncerttel várja rajongóit és minden zeneszerető érdeklődőt.
Shaw fanyar-szellemes példázata a férfi és a nő örök párviadaláról, Lerner és Loewe csodálatos dalaival az egyik legnépszerűbb musical. A…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!