Shakespeare:Szentivánéji álom
A Szentivánéji álom folytatása és egyben paródiája is a Romeo és Júliának.
A Szentivánéji álom folytatása és egyben paródiája is a Romeo és Júliának.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2009. május 28. csütörtök, 19:00
Ugyanazt mutatja be, de máshogy: kifordítva és megsokszorozva. Nem a párkapcsolatban megjelenő személyiség drámája, hanem látomásos mozgókép-mutatvány, melyben jelenségként mutatkozik meg a személytelen társasösztön. Kívülnézetben európai tündérmese, belülnézetben csoportos mélylélektan. Vagyis a játék tragikus sorslehetőségei mindenképpen az embervilágon túl, mintegy a tudaton kívül merülnek fel és el. Ezért lehet komédia.
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!