Ősember - Improvizációs színházi előadás - Kálloy Molnár Péter
ŐSEMBER - KÁLLOY MOLNÁR PÉTER
IMPROVIZÁCIÓS SZÍNHÁZI ELŐADÁS
ŐSEMBER - KÁLLOY MOLNÁR PÉTER
IMPROVIZÁCIÓS SZÍNHÁZI ELŐADÁS
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Friday, May 09 2025 7:00PM
Kalloy Molnár Péter 30 szerepben! Ellenállhatatlan komédia a férfi és a nő különbözőségéről. Közreműködik a teljes utca: a feleség, a férj, a barátnő, a barátnő barátnője, a horgász válogatott, a magyar plázacicák baráti köre, a szerető - a jelölt szerelő – jelölt.
A házastársak közül ki viszi ki a szemetet?
Ki viszi ki a cuccait az utcára?
Mért hideg a hölgyek lába?
Az uraknak fontosabb a Barcelona, mint a Reál Madrid?
Családi tér, erő.
Szakkommentátor:
Kálloy Molnár Péter
A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
Két angol úriember érkezik egy spanyol villába. Egyikük a nejével, Fay-jel, a másik, az idősödő sorozatszínész, Howard pedig a nála húsz évvel fiatalabb Dodie-val. A párok mindössze egy kellemes hosszú hétvégét szeretnének eltölteni főnökük üresnek hitt, dél-spanyol tengerparton fekvő fényűző nyaralójában, ahol ráadásként még Raynor nyomozó és Kutya, a gengszter is felbukkan. A furcsa párok furcsa találkozásához három teljesen egyforma, ámde merőben más tartalmú táska szolgáltatja a végleges, de annál inkább humoros szituációk sorozatát.
Dumaszínház est
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.