Orvos-Tóth Noémi előadása
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. május 14. kedd, 19:00
A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”
Lendületes dallamok, pengeéles szövegek és pattanásig feszülő, szellemes beszólások jellemzik ezt a fergeteges vígjátékot, amely a szerelem bonyolult, mégis vicces oldalát tárja elénk. Mindez a Brooklyn-hídon játszódik, ahol kétségbeesett és depressziós Harry épp a hídon készül véget vetni szenvedéseinek, amikor régi iskolatársa, Milt (aki szintén ezen az éjszakán érkezik a hídra, hogy megölje feleségét, Ellent) visszahúzza a szakadék széléről. Ahogy a neurotikus Harry és az eszes Ellen egymásba szeretnek, Milt is megy a maga útján, hogy elhódítsa a lányt az irodából, és úgy tűnik, hogy minden a legjobban alakul.
A történet Fazekas Mihály művén alapul, a mese régi, de a megközelítés módja merőben új, ugyanis Schwajda György a libák szemszögéből írta meg a cselekményt.
Ripoff Raskolnikov neve fogalom a magyar blueséletben, dalszerző-énekesként több mint negyven éve alkot mélyen személyes, sallangmentes dalokat.
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!