Öreglányok
A Liliom Produkció legújabb előadása megint nőkről szól, de nem csak nőknek és nem csak az idősebb korosztálynak, hiszen egyszer mindenki öregszik ... Læs mere
A Liliom Produkció legújabb előadása megint nőkről szól, de nem csak nőknek és nem csak az idősebb korosztálynak, hiszen egyszer mindenki öregszik ... Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Mandag, 17. Oktober 2022 19:00
ÖREGLÁNYOK
Íme, négy nő. A mai hetvenesek,
Négy különböző kultúrájú „öreglány” – őszinték, viccesek- igazi emberek, még most is ízig – vérig nők.
Életük utolsó fejezetében, a hedonizmust és a nevetést választják. Néha nyersek, mégis rengeteg könnyedség és humor van bennük.
Négy nő. Rajtuk keresztül látjuk a huszadik század történelmét amelynek stigmáit ma is őrizzük ...
Öreglányok, akik úgy játszanak, mint a gyerekek a játszótéren.
Nevetnek Isteneken, a társadalom korlátain, szerelmeken, betegségeken.
Olyan nők, akikhez az élet nem volt mindig kegyes ...
Ez a komédia minden mondatával azt üzeni: NEVESS ÉS ÉLJ.
Szereplők:
Radina Dace / Pjotr Iljics Csajkovszkij KISCSIPKE Gyerekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak
Mit jelent embernek lenni? Hogyan birkózunk meg az élet és halál dilemmáival, az igazság és erkölcs határvonalán egyensúlyozva? Ez a darab egyszerre filozófiai mélységű vallomás az emberi lélekről és feszült, fordulatokkal teli krimitörténet.
zenés játék két részben
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.