Mi bajunk lehet? - Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: január 25. szombat, 19:00
Te is szoktál azon gondolkozni, hogy mi bajod lehet? Már mindent megpróbáltál annak érdekében, hogy jobban érezd magad, de semmi nem segít?
Hiába próbálod kristályokkal kivédeni a Mars rossz állását, az exed még mindig nézi az insta storyjaidat?
Hiába írsz esténként a hálanaplódba az időszakos böjtről, mégsem tudod elhinni a tükörre ragasztott pozitív megerősítő üzeneteket?
Hiába olvasod lefelé néző kutya pózban a kötődési problémákról szóló önsegítő könyvet az érzelmi támogatást nyújtó nyuladnak, mégsem vagy kiegyensúlyozottabb?
Hiába viszed magaddal a boltba az újrahasznosított szívószálból horgolt vászontáskádat, hogy delfinmentes tonhalat vegyél a peszketáriánus macskádnak, mégsem érzed magad jobb embernek?
Nehéz volt végig olvasnod ezt a leírást, mert a folyamatos tiktokozás miatt már csak 6 másodpercig tudsz egy dologra figyelni?
Ha bármelyik kérdésre igennel vagy nemmel válaszoltál, gyere el Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté új estjére! Elvégre mi bajunk lehet?
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Az angol kormánypárt egyik képviselője az ellenzék egyik bombázójával csalja a feleségét, és valószínűleg nem is lenne ebből probléma, ha a hotelszoba ablakában nem találnának meg a randevú éjszakáján egy oda nem illő, meztelen férfi hullát… A képviselő a mindig ideges, de nagyon hatékony személyi asszisztensével próbálja megoldatni a helyzetet, de egy hulla mégiscsak egy hulla: a dolog elsimítása legalábbis időveszteséggel és további bonyodalmakkal jár – feltűnik a szerető férje, a képviselő felesége – és a hotel igazgatója sem segít túl sokat, ráadásul egy adott ponton még a hulla is táncra perdül…
A Mágnás Miska a magyar operettirodalom egyik legsikeresebb műve, mely újra és újra repertoárra kerül zenés és prózai színházakban egyaránt. Ez egyrészt szatirikus, mulatságos történetének köszönhető, másrészt Szirmai Albert és Gábor Andor olyan pompás, örökzöld számainak, mint például A nő szívét ki ismeri, az Úgy szeretnék boldog lenni vagy a Cintányéros cudar világ.
Stefanie True (szoprán) művészeti vezető és barokk hegedű: Midori Seiler barokk gesztika: Sigrid T’Hooft
A musicalben árva gyerekek egy csapata kószál a háborús front kellős közepén. Egy békés hajlékra vágynak, ahová behúzódhatnak éjszakára. És…
A Népszerű Tudomány idei szezonjának utolsó előadója Szomoru Miklós kertészmérnök az Egy kertész kertje Pilisszentkereszten Facebook oldal tulajdonosa.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!