
Maga lesz a férjem
A Maga lesz a férjem egy 1937-ben filmen is bemutatott nagyszerű szerelmi történet, amelyet Márkus Alfréd kiváló zenéi tesznek még izgalmasabbá.
A Maga lesz a férjem egy 1937-ben filmen is bemutatott nagyszerű szerelmi történet, amelyet Márkus Alfréd kiváló zenéi tesznek még izgalmasabbá.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. május 6. szombat, 19:00
Márkus Alfréd - Nóti Károly - Nádasi László - Nemlaha György:
MAGA LESZ A FÉRJEM
zenés vígjáték 2 részben a Pesti Művész Színház előadásában
Szereposztás:
Dobokay Gábor: Egyházi Géza
Margit: Fogarassy Bernadett
Veronika: Andrádi Zsanett/ Lengyel Eleonóra
Bobby: Csengeri Attila / Czető Roland
Szabó: Gyurity István
Szabóné: Kalocsai Zsuzsa Nyertes Zsuzsa
Mimi: Fritz Éva
Szilveszter: Várfi Sándor
Demeter: Bodrogi Attila
Zenei vezető: Barta Gábor
Díszlet: Halász G Péter
Jelmez: Reidinger Mária
Koreográfus: Szamosi Judit
Rendező: Koltai Róbert
A Maga lesz a férjem egy 1937-ben filmen is bemutatott nagyszerű szerelmi történet, amelyet Márkus Alfréd kiváló zenéi tesznek még izgalmasabbá.
A betét dalok zenéjét szerezte: Márkus Alfréd.
A dalszövegeket írták: Halász Rudolf, Márai Lajos, Nádasi László és Nóti Károly
A Fővárosi Nagycirkusz nyári műsorában egy kalandos időutazásra hívunk! Hunyjuk be szemünket és repüljünk vissza az időben száz évet! Az 1920-as évekbe érkezünk, egy fantasztikus évtizedbe! Ki ne akart volna akkor élni!? Ki ne akart volna egy stílusos puhakalapban kiszállni egy nyitott sportkocsiból és táncba szaladni, amikor megszólalt a swing, a jazz vagy a charleston?
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
Gaetano Donizetti STUART MÁRIA Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Dumaszínház est
„Egy különleges színpadi produkció, Telemann Iskolamester kantátájának előadása lesz ennek az estének a meglepetése a hagyományos gyermekkórus-repertoár mellett.
„Túl sötét.” „Micsoda posvány!” „Csupa ronda emberről ír!” „Ez a darab előadhatatlan, már a dialógusai miatt is.” „Disznók vagytok ti…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!