Lángoló kerékpár
LÁNGOLÓ KERÉKPÁR
magyarországi ősbemutató 2012. január 21.
Dorota Masłowska Megvagyunk egymással című darabját átdolgozta: KABAI LÓRÁNT
Az eredeti művet fordította: PÁSZT PATRÍCIA
több
LÁNGOLÓ KERÉKPÁR
magyarországi ősbemutató 2012. január 21.
Dorota Masłowska Megvagyunk egymással című darabját átdolgozta: KABAI LÓRÁNT
Az eredeti művet fordította: PÁSZT PATRÍCIA
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. február 20. szerda, 19:00
Szeretettel hívjuk meg Önt a Szent István Király Zeneiskola Kabócazenekarának és a Tücsökzenekarának az év végi koncertjére. A vonós tanszak növendékei ezen két együttesben töltött éveik során kezdenek el megismerkedni a zenekari játék alapjaival, örömeivel és kihívásaival is. Ezen a hangversenyen változatos, több száz év muzsikáját átölelő műsorral, a komolyzenétől kezdve a népzenén át a filmzenéig több stílust érintve igyekszünk kedveskedni Közönségünknek.
A karneváli események koronája minden évben a Margitszigeti Szabadtéri Színpad mesés környezetében bemutatott gálaműsor, a külföldi és hazai táncegyüttesek közel 300 művészének egyedülálló, közös műsora, ahol jelen lesznek a FolKid gyermekfesztivál kiemelkedő csoportjai is.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
Dumaszínház est
Gioachino Rossini OLASZ NŐ ALGÍRBAN Opera két felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!