Program


Hőhullám - zenés vígjáték

Hőhullám - zenés vígjáték

Négy különböző karakterű barátnő találkozik egy spanyol tengerpartra tartó vonaton, hogy fiatalkori kaladjaik felidézésével megszabaduljanak a mindennapok problémáitól és kiélvezzék nyári szabadságukat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 24. vasárnap, 19:00

Mindannyian az ötvenes éveikben járnak, így a forró andalúz vidéken nemcsak a meleggel, hanem saját hőhullámaikkal is meg kell küzdeniük.

FRIDA - Elvált, egyedülálló nő, kényszeresen tisztaságmániás, és gyógyszerfüggő.

PAOLA - Középkorú tanárnő, monoton házasságban él, némi túlsúllyal küzd, mely nem igazán komoly, azonban önmagát kövérnek látja.

CARMEN - Vállalkozó, erősen szexuális beállítottságú, nagykanállal falja az életet..na meg a férfiakat.

ALBA - Özvegy, kedves, kissé butuska, de rendkívül barátságos nő. Lelkesen foglalkozik az ezotériával, bár nem igazán ért hozzá.

A történetből a sármos férfi sem hiányozhat... ám az ő szerepe legyen meglepetés.

A vígjáték egy izgalmas, kalandos utazáson keresztül, rengeteg humorral világít rá a középkorú nők és a változó kor kikerülhetetlen nehézségeire. Megmutatja, hogy mi nők képesek vagyunk megbirkózni ezekkel a kihívásokkal - ám minden könnyebben megy öniróniával, sok nevetéssel, különösen akkor ha számíthatunk a férfiak támogatására.

Szereplők:

Brunner Márta

Fésűs Nelly

Gyebnár Csekka

Ladinek Judit

Szőke Zoltán

 

Rendezte: Tallós Rita

Írta: J. Pabló Galiano ötlete nyomán Varga Lóránt

Koreográfia: Vári Bertalan

Jelmez: Ungár Anikó

Forgalmazó: New Season Produkciós Iroda

Ajánlatunk


New York legmenőbb állatkerti lakói megszokták a kényelmet: Alex, a ragyogó mosolyú oroszlán, Marty, a kalandvágyó zebra, Gloria, a víziló-díva és Melman, a kissé hipochonder zsiráf napjaikat rajongó látogatók és biztos vacsoraidő között töltik. Egy félresikerült kaland után a Central Parktól egyenesen Madagaszkár vad és kiszámíthatatlan dzsungelébe csöppennek.

A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

Ajánló


Az ország egyik legsikeresebb előadása végre Székesfehérváron!

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!