Fischl Mónika karácsonyi koncertje
Fischl Mónika immár hagyományos karácsonyi koncertje újra a Szentendrei Teátrumban!
Fischl Mónika immár hagyományos karácsonyi koncertje újra a Szentendrei Teátrumban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2023. december 22. péntek, 19:00
FISCHL MÓNIKA KARÁCSONYI KONCERTJE
A lokálpatrióta díva harmadszorra várja a Hamvas Béla Pest Megyei Könyvtárba a közönséget, hogy bensőséges hangulatú koncertjén, a karácsony szellemében, emlékezetes élményt nyújtson a szentendrei és a távolabbról érkező közönségnek.
Mónika vendége idén Serbán Attila lesz, aki szintén Szentendrén él. Nem meglepetés, hogy a Sturcz Szmollbend kíséri majd őket, és természetesen újra hangszerelt hagyományos és modern ünnepi dallamok is felcsendülnek majd december 22-én este.
Karl Marx filozófiai munkája, A tőke tragikus félreértések tömegének alapja. Felismerései egy testet és lelket megnyomorító ideológiát hívtak életre. Miért nem tudunk szabadulni ettől a vallásellenességgel átszőtt gondolkodásmódtól? Bohózati elemekkel átszőtt haláltánc születik a Nemzetiben.
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.
Dumaszínház est
Egy apró, törött legyező látszólag semmiség – de elég ahhoz, hogy egy olasz városka élete felboruljon.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!