ExperiDance: Húsvéti Gála
Az ExperiDance nagy sikerű szilveszteri gálával zárta az Óévet. Az teltházas előadásokra sokan már nem juthattak be. Közkívánatra Húsvét előtt egy új gálaprogrammal köszöntjük nézőinket. több
Az ExperiDance nagy sikerű szilveszteri gálával zárta az Óévet. Az teltházas előadásokra sokan már nem juthattak be. Közkívánatra Húsvét előtt egy új gálaprogrammal köszöntjük nézőinket. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. március 24. vasárnap, 19:00
Ugyan ki tudná összefoglalni, mi mindenről szól a farkasok közt nevelkedett Maugli, az emberek ketrecéből szabadult Bagira, a törvényt bölcsen oktató Balu, a titokzatos Ká, a bosszúra szomjas Sír Kán története?
Radnóti Miklós és Gyarmati Fanni belső világa elevenedik meg Vecsei H. Miklós és a zenészekből, képzőművészekből álló QJÚB nevű társulás koncertszínházi előadásában. A produkcióval Radnóti Miklós halálának 80. évfordulójára emlékezünk.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!