Egy nap Mádon - Barokk mesterművek
Régizene új hullámon
Régizene új hullámon
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. augusztus 21. péntek, 16:00
Megyesi Schwartz Lúcia és az Ábrahám Consort hangversenye
Művészeti vezető: (művészeti vezető: MMűvészeti vezető: Művészeti vezető: Ábrahám MártaJ. H. Schmelzer: G-dúr szvit "Fechtschule"
J. S. Bach: 170. Kantáta
A. Vivaldi: e-moll hegedűverseny (Il Favorito)
Az Egy nap Mádon eseményeit
Mád Önkormányzata támogatja
)
hangversenye
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Kopp Lajos már tizenhárom generáció óta vezeti Győrasszonyfa egyetlen vendéglátóipari létesítményét, a Monarchiát. Koppék igazi vendéglősök: hisznek a hideg sör, a forró virsli és a házi pálinka léleképítő erejében.
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.
Az 1986-ban készült, kultikus családi rajzfilm színpadi változata feledhetetlen szórakozás az egész családnak!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!