Disco Symphonic
Szeptember 26-án Kecskemétre érkezik a Disco Symphonic, a Melody Maker és a Győri Filharmonikus Zenekar crossover produkciója.
Szeptember 26-án Kecskemétre érkezik a Disco Symphonic, a Melody Maker és a Győri Filharmonikus Zenekar crossover produkciója.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. szeptember 26. csütörtök, 19:00
A szimfonikus szuperkoncert mindenki számára ismert, felejthetetlen slágerekkel (csak, hogy pár példát említsünk: Michael Jackson, Tina Turner, Donna Summer, Tom Jones) fűszerezi meg a csütörtök estét a kecskeméti Hírös Agóra Kulturális Központ Színháztermében. A nagyszabású zenei utazáson a felhangzó slágerek rendhagyó módon medley, azaz egyveleg formájában szólalnak meg, a legjobb és legismertebb részleteket, dallamokat fűzi egymásba Rácz Márton értő vezényletével.
Csukás István, újra az Újszínház színpadán. Ezúttal, talán a legnépszerűbb meséjének színpadi adaptációját mutatjuk be, kicsik és nagyok örömére.
Nicolas Billon kanadai drámaíró lélektani krimijét a világ számos országában műsorra tűztek. Magyarországon a Pinceszínházban látható először.
A teljes két felvonásos mesejáték, egyedülálló az országban. Nagyszínházi önmagában forgó díszlettel, szemkápráztató jelmezekkel, 2 méteres Süsüvel, eredeti újrahangszerelt zenével.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi…
Szüts Apor – zongora Budafoki Dohnányi Zenekar Vezényel: Hollerung Gábor
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!