Program


"CSIRIBIRI" HALÁSZ JUDIT KONCERT

"CSIRIBIRI" HALÁSZ JUDIT KONCERT

Halász Judit érkezik az Újszegedi Szabadtéri Színpadra! Kicsik és nagyok kedvence, aki színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként, magyar költők verseit énekli - a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – méghozzá gyermekeknek: immár generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. augusztus 14. szerda, 19:00

Halász Judit: „Csiribiri”
koncert

Halász Judit érkezik az Újszegedi Szabadtéri Színpadra! Kicsik és nagyok kedvence, aki színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként, magyar költők verseit énekli - a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – méghozzá gyermekeknek: immár generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben. Dalai nemcsak a magyar költészet iránti érdeklődés magvait szórják el a gyermekek lelkében, észrevétlenül szórakoztatva az élet sok, fontos törvényére is megtanítják ifjú hallgatóikat.

Nem véletlen, hogy a gyerekek - Magyarországon elsőként – a Mosoly-Rend lovagjának választották. A Vígszínház tagja, az UNICEF hazai elnökségi tagja. A magyar állam Jászai Mari – és Érdemes Művész –díjjal, a Magyar Köztársasági Tiszti Keresztjével, valamint Kossuth-díjjal jutalmazta eddigi munkáját.

18 megjelent lemez után egész estés filmkoncert is készült Halász Judittal. A „Csiribiri” a filmkoncert zenei anyagából válogat, csokorba fogva Halász Judit egyedülálló pályafutásának legnépszerűbb alkotásait.

Ajánlatunk


A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.

Halász Judit színészi pályafutásával párhuzamosan új műfajt teremtett előadóművészként. Magyar költők verseit évtizedek óta énekli - a magyar könnyűzene legjobbjainak megzenésítésében – gyermekeknek. Generációk nevelkedtek fel lemezeinek hallgatása közben.

avagy az „Én Kálmán Imrém!” OPERETT két felvonásban! Országos bemutató II. Varázslatos színházi előadás, ÚJ MAGYAR OPERETT született ismét, ezúttal az „Operettkirályra” KÁLMÁN IMRÉRE emlékezve.

Ajánló


FÉLÉVSZÁZAD TÜKRÉBEN AZ 50 ÉVES KECSKEMÉT TÁNCEGYÜTTES JUBILEUMI ÉVADÁNAK ELSŐ GÁLA MŰSORA

Agatha Christie & Gerald Verner ÉJFÉLTÁJT KRIMI fordította: Zöldi Gergely

Tomboló szenvedély, lüktető cigánymuzsika és egy szabályokat felrúgó szerelmi történet – minden idők leglátványosabb operettshow-ja várja a nézőket 2026. március…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!