
Aranylakodalom
Főhőseinknek ezúttal ki sem kell lépniük rendelőjük falai közül, hogy valós és vélt ismerősök, kollégák és rokonok látogatásai tegyék még izgalmasabbá az Alex esküvőjét megelőző pillanatokat.
Főhőseinknek ezúttal ki sem kell lépniük rendelőjük falai közül, hogy valós és vélt ismerősök, kollégák és rokonok látogatásai tegyék még izgalmasabbá az Alex esküvőjét megelőző pillanatokat.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 13. Juni 2025 20:30
SZENTE VAJK: ARANYLAKODALOM
megint egy LEGÉNYBÚCSÚ
RENDEZŐ: NAGY SÁNDOR
Történik ma, egy háziorvosi rendelőben.
„Mindig valami bajba kerülnek, mindig történik velük valami hihetetlen, kiszámíthatatlan, és mindig elrontják valahogy.”- vélekedik Mona, Alex és Simon párosáról két évvel a Legénybúcsú történései után.
Főhőseinknek ezúttal ki sem kell lépniük rendelőjük falai közül, hogy valós és vélt ismerősök, kollégák és rokonok látogatásai tegyék még izgalmasabbá az Alex esküvőjét megelőző pillanatokat.
Szente Vajk ezúttal is gondoskodott róla, hogy egy felhőtlen estét tölthessünk együtt!
Az előadás érdekessége, hogy a darabot a stílus szakavatott mestere ezúttal íróként jegyzi, a rendező pedig Nagy Sándor, aki a korábbi bemutatón Simont alakította.
Szereplők
Simon................................................................... Gulyás Attila
Alex...................................................................... Gulácsi Tamás
Főnök................................................................... Illyés Ákos
Mona, Simon exfelesége..................................... Jenei Judit
Gloria, Alex menyasszonya................................. Szabó Nikolett
Mrs. Willis, Gloria anyja....................................... Horváth Margit
A nő, akit senki sem ismer................................... Nyári Dia m.v.
Thibaut, Mona új párja......................................... Horváth Viktor
Daisy, amúgy callgirl, de most nem..................... Gyöngyössy Csenge e.h.
Bob, rendőr.......................................................... Urmai Gábor
Alkotók
Díszlet- és jelmeztervező: KOVÁCS YVETTE ALIDA
Zene: JUHÁSZ LEVENTE
Súgó: NAGY ERZSÉBET
Ügyelő: HUGYECZ VIVIEN
Rendezőasszisztens: DEMETER ANNA
Rendező: NAGY SÁNDOR
Jodok Vuille - ismertebb nevén JODOKCELLO - a klasszikus crossover új szenzációja, aki most először jön Magyarországra egy monumentális szóló show-val. A svájci Emmentalból származó csellista, aki világszerte több mint 11 millió rajongót inspirál, 2025. november 23-án Budapesten lép színpadra, a Budapest Kongresszusi Központban.
Az elmúlt pár év legjobb magyar alkotásaival várunk minden friss levegőre vágyó filmszeretőt Budapest szívében, egy csodaszép, panorámás, kutyabarát helyszínen. A vetítés előtt a film egyik alkotójával, a rendezővel, az operatőrrel vagy a főszereplővel beszélgetünk, aki betekintést enged a film kulisszái mögé, és mesél majd az előkészületről, a forgatásról és a film utóéletéről is.
A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.