Álmomban megcsaltál
Ha férfi és nő értik egymást, abból csodálatos angol tragédiák születnek. Ha nem értik egymást, a legjobb francia vígjátékok.
Ha férfi és nő értik egymást, abból csodálatos angol tragédiák születnek. Ha nem értik egymást, a legjobb francia vígjátékok.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 02. Juni 2023 19:00
Álmomban megcsaltál
Francia Riviéra, 2020
A valóság néha egészen álomszerű. Angèle gondtalanul, boldogan él a férjével, Marc-kal egy tengeri panorámás luxusvillában, amit okosotthonná alakítottak. … És az álmok néha megrázóan valóságosak. Angèle azt álmodja, hogy a férje megcsalja, és amint felébred, elkezd a dolognak utánajárni. Használ a kapcsolatnak a féltékenység? Árt a kapcsolatnak a megcsalás? El lehet menni a „nagy Ő” mellett? Kétszer is?
Szereposztás
Angéle Ribadier................................... Gubás Gabi
Marc Ribadier...................................... Csőre Gábor
Simon Thomas.................................... Zayzon Zsolt
Denis Savinet...................................... Vida Péter
Thérése Lefort..................................... Tóth Eszter
Cyril Bonneau...................................... Nagy Viktor
Călin Moraru........................................ Tamási Zoltán
Felvételről közreműködik..................... Szabó Erika
Alkotók
Díszlettervező: Bagossy Levente
Jelmeztervező: Cselényi Nóra
Zeneszerző: Furák Péter
Asszisztens: Ozoroczki Erika
Súgó: Fitos Réka
Fordította: Hamvai Kornél
Rendező: Kelemen József
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
A Budafoki Dohnányi Zenekar hagyományos újévi ráadás koncertje a Müpában, meglepetésműsorral!
Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben, a Theater an der Wienben aratott először sikert, amikor a zeneszerző Ignaz Schnitzer librettójára komponálta meg nagyszabású operettjét Jókai Mór Szaffi című elbeszélése nyomán.
Szörényi Levente – Bródy János ISTVÁN, A KIRÁLY A rockopera szimfonikus operaváltozata két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
6 éves kortól 120 perc 1 szünettel Bemutató: 2024.09.20
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.