Program


Elgar/Gershwin/Brahms - Danubia Zenekar

Elgar/Gershwin/Brahms - Danubia Zenekar

Két gyönyörűen lírai mű közé beékelve a féktelen öröm zenéje – eklektikus, ugyanakkor mai korunkhoz jól illő műsorválasztás. A múltba révedés, a nosztalgikus, fájdalmas szépség, ami Brahms utolsó szimfóniájából és Elgar ritkán játszott vonószenekari remekéből árad, éppúgy jellemzi napjaink hangulatát, mint a háborús időkre oly jellemző Carpe diem életérzés, ami Gershwin legnépszerűbb zongoraversenyének sajátja. Balog József pedig világszinten is az egyik legjobb előadója a Kék rapszódiának.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. december 19. hétfő, 19:30

Műsor

Elgar
e-moll vonósszerenád

Gershwin
Rhapsody in blue

szünet

Brahms
IV. szimfónia, op. 98

Ajánlatunk


zenés családi roadmovie 10-től 100 éves korig

A Budapesti Operettszínház új bemutatója egyesíti az operett műfajának legnemesebb hagyományait és a Nagymező utcai teátrum lenyűgöző, 21. századi színpadi látványvilágát. Kálmán Imre világsikerű darabjának premierje a 2025-ös év egyik legjobban várt eseménye.

A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.

Ajánló


Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

Nóti Károly-Zágon István-Eisemann Mihály vígjáték

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!